Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641041
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Μουσικό Παιχνίδι
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ξένη Μουσική (Foreign Music)


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Cincinnati_Kid
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Sep 03, 2005
Μηνύματα: 51
Πόλη/Χώρα: Κορυδαλλός

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 19 Οκτ 2005, 20:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγώ ξέρω ποιό είναι αλλά δεν το λέω γιατί θα είναι αδικία εφόσον κάποιοι πρόλαβαν και είπαν καλλιτέχνη.... Razz Laughing Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 19 Οκτ 2005, 20:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

μπα, γιατί να είναι αδικία; εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω το τραγούδι, θα πρεπει να ψαξω καλα το διαδίκτυο, και αυτό πάλι δεν είναι τόσο δίκαιο για κάποιον που το γνωρίζει! Wink
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 19 Οκτ 2005, 21:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε.

Δεν κάνουμε χάρες εδω... όποιος το ξέρει το λέει!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Cincinnati_Kid
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Sep 03, 2005
Μηνύματα: 51
Πόλη/Χώρα: Κορυδαλλός

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 19 Οκτ 2005, 22:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μήπως είναι το 'Redemption Song'??? Rolling Eyes
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 11:15 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Redemption Song" was the last track on Bob Marley's ninth Island music album, Uprising. Marley was a pioneer in spreading the reggae music of Jamaica throughout the world; however "Redemption Song" is a simple folk song.

At the time he wrote the song, circa 1979, Marley had already been diagnosed with the cancer that was to later take his life, and according to Rita Marley, he was already, secretly, in a lot of pain, and was dealing with his own mortality, a feature which is clearly apparent on the album, and particularly on this song.


"Redemption Song" was a plaintive, almost Dylanesque acoustic spiritual song, devoid of any trance of reggae.
When he sang it, he wore the expression of a playful child, but his voice bore the authority of a Biblical patriarch.

A universal tune, another Bob Marley song that has become a standard, 'Redemption Song' is like a final statement in a career, a summation of all the themes and thought that had created it. "You've got to live out the book." An earnest acoustic version closes the Uprising album while a live version recorded at a show in Pittsburgh, Pennslyvania, on September 23, 1980 - the last concert Bob performed - appears on Songs of Freedom. "There was a feeling of a whole era coming to a climax.
Everyone felt that he knew something was going to happen," says Rita Marley.

Old pirates yes they rob I
Sold I to the merchant ships
Minutes after they took I from the
Bottom less pit
But my hand was made strong
By the hand of the almighty
We forward in this generation triumphantly
All I ever had is songs of freedom
Won't you help to sing these songs of freedom
Cause all I ever had redemption songs, redemption songs

Emancipate yourselves from mental slavery
None but ourselves can free our minds
Have no fear for atomic energy
Cause none of them can stop the time
How long shall they kill our prophets
While we stand aside and look
Some say it's just a part of it
We've got to fulfill the book

Won't you help to sing, these songs of freedom
Cause all I ever had, redemption songs,
redemption songs,
redemption songs...


Σωστός Cincinnati_Kid!! Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 13:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μέχρι στιγμής η κατάταξη έχει ως εξής:

1. Cincinatti_Kid με 7 σωστές απαντήσεις
2. Stefania με 5 σωστές απαντήσεις
3. Deep_Oblivion με 4 σωστές απαντήσεις
4. cy_melissa με 3 σωστές απαντήσεις
5. dmitspan με 2 σωστές απαντήσεις
Τις θέσεις 6,7 μοιράζονται με ένα (1) βαθμό οι LavantiS, DSP
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 13:19 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

προς Cincinatti_Kid :
κάτι άλλο που πρόσεξα κάνοντας ανασκόπηση για να φτιάξω τη βαθμολογία. Στο τραγούδι για τον δορυφόρο αναφέρεις πως ήταν ο πρώτος για να μεταφέρει τηλεοπτικό σήμα μεταξύ Αμερικής και Ευρώπης. Η σωστή απάντηση που δόθηκε αναφερόταν στο first communication satellite, πράγμα εντελώς διαφορετικό με το hint που έδωσες, καθώς και στη σελίδα που ανέφερα και έκανα quote στη σελίδα τη λάθος απάντηση, παραπάνω έλεγε:

Quote:
1962 - July 9 AT&T launched Telstar into orbit, the first communications satellite. Vice-President Lyndon Johnson took the first telephone call from space. This would be followed by Satcom from RCA, Westar from Western Union, Spacenet from Southern Pacific Communications, Comstar from Comsat. The Telstar satellites now part of Loral Skynet


δε το αναφέρω επειδή έκανα λάθος απάντηση, δε με νοιάζει, άλλωστε ξέρω πόσο άσχετος είμαι μπροστά σας σε αυτό τον μουσικό τομέα τουλάχιστον Embarassed
Το θέμα είναι να δίνετε σωστά hints Wink

Αυτάαααα Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Cincinnati_Kid
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Sep 03, 2005
Μηνύματα: 51
Πόλη/Χώρα: Κορυδαλλός

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 13:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Πολύ πολύ ωραία... Smile

Ο επόμενος γρίφος είναι λιγάκι διαφορετικός απο τους προηγούμενους...
Για να παίξουν και άλλοι οι οποίοι ενδεχομένως να γνωρίζουν τα κομμάτια που βάζουμε αλλά να μην ξέρουν τυχόν πληροφορίες γ'αυτα, αποφάσισα να βάλω ηχητικό απόσπασμα...

Καλείστε να βρείτε Καλλιτέχνη-Τίτλο.... Wink

Good Luck...

Άν δώ ότι κολλάτε (που δε νομίζω μιας και το κομμάτι είναι Super-Classic)
θα επανέλθω με βοήθεια!!! Laughing

Edit: Αγαπητέ dmitspan τα ενδεχόμενα παραπονά σου στον Γιάννη Πετρίδη απο απόσπασμα του οποίου άντλησα την παραπάνω πληροφορία... Laughing
Όσο αφορά για το κομμάτι που ψάχνουμε κάντε κλίκ στο 'Good Luck'..
Το απόσπασμα είναι 30sec και επειδή κατέβασα τη συμπίεση βγήκε μόλις 110kb για να είναι προσιτό και σε χρήστες με χαμηλή ταχύτητα... Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 17:28 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Mike Oldfield - The sentinel απο το Tubular bells 2

Με αυτο το κοματι ανοιγει ο εκπληκτικος αυτος δισκος-σταθμος στη μουσικη (οπως ολα του Oldfield και του Alan Parson)


Deep_Oblivion
http://stavropoulos.bravehost.com
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Cincinnati_Kid
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Sep 03, 2005
Μηνύματα: 51
Πόλη/Χώρα: Κορυδαλλός

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 18:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Με κάλυψες απόλυτα Χρήστο!!!
Τι να πει κανείς γ'αυτόν τον πολύ μεγάλο συνθέτη...
Απο τους πολύ αγαπημένους μου... Wink (βλέπε και το avatar μου... Razz )

Παρεπιπτόντως πριν 2-3 μέρες κυκλοφόρησε ένα ακόμα αριστούργημα...(διπλό cd)
Αξίζει και με το παραπάνω κάποιος να το αγοράσει... Rolling Eyes

Συνεχίζεις...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 19:22 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θα συνεχισω λοιπον!

Ενας γριφος ευκολος, τον ειχα στο μυαλο μου γιατι μου αρεσε πολυ η ιστορια και την εμαθα μολις πριν καμια δεκαρια μερες!

Μεγαλο Rock συγκροτημα εν ενεργεια και με πολλες περγαμηνες, εχει γραψει ενα τραγουδι για τον Λεχ Βαλεσα (εργατης και μετεπειτα ηγετης της Πολωνιας) και την επανασταση που εφερε στη χωρα.

Συγκροτημα - Τιτλος

Αυτα ζηταμε!


Deep_Oblivion
http://stavropoulos.bravehost.com
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Cincinnati_Kid
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Sep 03, 2005
Μηνύματα: 51
Πόλη/Χώρα: Κορυδαλλός

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 20:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Άς το πω εγώ για να σας καληνυχτίσω κιόλας...
'U2 - New Years Day' Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Cincinnati_Kid
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Sep 03, 2005
Μηνύματα: 51
Πόλη/Χώρα: Κορυδαλλός

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 20:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και για να μην σας αφήσω χωρίς δουλειά το βράδυ πάρτε ένα ακόμα ηχητικό απόσπασμα (επίσης Super-Classic που κάπου κάποτε όλοι σας το έχετε ακούσει)........

Αυτά απο εμένα για σήμερα... Smile


Goodnight Folks...

Ψάχνετε τίτλο και καλλιτέχνη... Razz Laughing

Αύριο θα δοθεί βοήθεια αν και είμαι σίγουρος πως θα υπάρξει απάντηση...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 20 Οκτ 2005, 20:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Cincinnati_Kid έγραψε:
Άς το πω εγώ για να σας καληνυχτίσω κιόλας...
'U2 - New Years Day' Laughing


Αδικια για τους αλλους. Δεν μου αρεσε αυτο.

Ετυχε να μιλησουμε στο msn και σου ειπα οτι ειχα στο μυαλο μου να βαλω αυτο το γριφο. Επισης οπως μου ειπες δεν το γνωριζες... κριμα γιατι σε περιμενα δικαιο απεναντι στους συμπαικτες σου.

Μέχρι στιγμής η κατάταξη έχει ως εξής:

1. Cincinatti_Kid με 8 σωστές απαντήσεις
2. Stefania με 5 σωστές απαντήσεις
3. Deep_Oblivion με 4 σωστές απαντήσεις
4. cy_melissa με 3 σωστές απαντήσεις
5. dmitspan με 2 σωστές απαντήσεις
Τις θέσεις 6,7 μοιράζονται με ένα (1) βαθμό οι LavantiS, DSP


Deep_Oblivion
http://stavropoulos.bravehost.com
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Cincinnati_Kid
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Sep 03, 2005
Μηνύματα: 51
Πόλη/Χώρα: Κορυδαλλός

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 21 Οκτ 2005, 04:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:
Cincinnati_Kid έγραψε:
Άς το πω εγώ για να σας καληνυχτίσω κιόλας...
'U2 - New Years Day' Laughing


Αδικια για τους αλλους. Δεν μου αρεσε αυτο.

Ετυχε να μιλησουμε στο msn και σου ειπα οτι ειχα στο μυαλο μου να βαλω αυτο το γριφο. Επισης οπως μου ειπες δεν το γνωριζες... κριμα γιατι σε περιμενα δικαιο απεναντι στους συμπαικτες σου.


Πολύ πονηρό εκ μέρους σου αυτό φίλτατε...
Ενώ εσύ που έβαλες κάτι το οποίο γνώριζες πως μου το είχες πεί και έθετες εμένα εκτός παιχνιδιού ήταν δίκαιο έτσι???
Πολύ πονηρή η συλλογιστική σου και απο ένα άνθρωπο 30 ετών..
Λυπάμαι φιλαράκο...ειλικρινά λυπάμαι...
Ακόμα και αν σε ενοχλούσε αυτό θα μπορούσες να μου το πείς προσωπικά αλλά προφανώς θέλησες να 'κλέψεις' τις εντυπώσεις των φίλων σου εφόσον δεν κατάφερες να εντυπωσιάσεις αλλιώς...
Και να πώ ότι ήσουν 23 όπως είμαι εγώ θα το δικαιολογούσα..(παιδικός ενθουσιασμός..)
Αλλά μάλλον σου έπεσα κομματάκι βαρύς και θέλησες με πλάγιο τρόπο να κερδίσεις το χαμένο σου έδαφος...

Και επειδή αφενός δεν έχω να αποδείξω τίποτα σε κανέναν σε αφήνω να κάνεις μουσικές μαγκίτσες στα φιλαράκια σου...

Το κομμάτι που ψάχναμε ήταν το
'Yanni - Nostalgia'...

Σου αφήνω ελεύθερο το έδαφος να κερδίσεις...

Χάρηκα για τη γνωριμία...

Μιχάλης
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 21 Οκτ 2005, 11:19 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ξύλο θέλετε, ξύλο

Laughing Laughing

αφήστε και οι δύο αυτές τις συμπεριφορές και συνεχίστε, παιχνίδι είναι βρε παιδιά γνώσεις αποκτάμε και δεν κάνουμε ανταγωνισμό, τι να πω δλδ εγώ που βρίσκομαι στις τελευταίες θέσεις; Embarassed
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 21 Οκτ 2005, 11:28 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα!!! Ας ηρεμήσουν τα πνεύματα κι ας συνεχίσουμε το ταξίδι μας στα μουσικά μονοπάτια!!! Laughing Wink
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
djvolis
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Mar 04, 2005
Μηνύματα: 116
Πόλη/Χώρα: Athens-

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 21 Οκτ 2005, 11:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

πω πω...εσείς δεν τρώγεστε ούτε ωμοί ούτε ψημμένοι...ακόμα και σε παιχνίδι θα βρείτε αφορμή να σφαχτείτε!!! ντροπή!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
myspace.com/djvolis
destination-sunshine.com
http://www.facebook.com/panagiotis.volis
http://twitter.com/#!/djvolis
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 21 Οκτ 2005, 14:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλή καρδιά ρε παιδιά!! Very Happy

Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα... και αυτά τώρα είναι παιδιάστικα!
Μου΄πες σου΄πες...

Όλα θα αποφεύγονταν αν λύνατε τις διαφορές με προσωπικά μηνύματα. Γι΄αυτό υπάρχουν άλλωστε!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 21 Οκτ 2005, 16:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

τελικα αποφασισα για χαρη των υπολοιπων να μην δωσω συνεχεια...

ας περασει ετσι, θα μαθει...


Deep_Oblivion
http://stavropoulos.bravehost.com
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ξένη Μουσική (Foreign Music) All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 16, 17, 18  Επόμενο
Σελίδα 8 από 18

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©