Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641058
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

BLUE Space 107.2
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ραδιόφωνο


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 10 Ιουν 2004, 01:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Νομίζω πως πλέον είναι yahoo-μαιλ...

bluespacefm@yahoo.gr για όποιον θέλει να δοκιμάσει...

Ισως να είναι πιο τυχερός από τον radiodj105... Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
radiodj105
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: May 01, 2004
Μηνύματα: 65
Πόλη/Χώρα: Μεγαλόπολη

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 10 Ιουν 2004, 01:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Yahoo εστειλα! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μα... και εγώ στο Yahoo το έστειλα! Μήπως να δοκιμάσω να τους το στείλω και στο "in.gr" ???
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
lalos
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jan 17, 2010
Μηνύματα: 2

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 17 Ιαν 2010, 21:31 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Re: Καλά τα λές... Αλλά δεν ισχύει το τελευταίο! Απαντηση με παραβολή κειμένου

radiodj105 έγραψε:
Μηνά λίγο πιο πάνω είπες τα εξής...
"Πιστεύω ότι τα παιδιά του blue space διαθέτουν μόντεμ, διάθεση, όρεξη για αυτό που κάνουν, και ίσως η κοινή αγάπη για αυτή τη μουσική που έχουμε ακροατές και παραγωγοί μπορούν να βοηθήσουν να βελτιωθεί κι άλλο, χωρίς να αλλοιωθεί αυτό που έχουν στο μυαλό τους σαν στόχο αλλά ακούγοντας και -γιατί όχι- απαντώντας στις ιδέες και τις προτάσεις που τους γίνονται..."

Εμένα πάντως εδώ και ένα μήνα δεν μου έχουν απαντήσει. Ας κρατήσουν λοιπόν τις ιδέες τους για τον εαυτό τους και για τους ακροατές που όσο πάνε και μειώνονται. Κρίμα. Το ξεκίνησαν έχοντας όλη την Αθήνα με το μέρος τους.
Και μια και το είπες Μηνά... αν απαντήσουν ποτέ στις προτάσεις του κόσμου... να μου τρυπήσεις τη μύτη.
Επίσης μακάρι να βρεθεί κάποιος να τους πει ότι 10 αργόσχολα και βλαμμένα άτομα (ένας είμαι και εγώ) έχουν ανοίξει ένα φόρουμ για πάρτι τους και συζητάνε. Φοβάμαι τελικά ότι δεν το αξίζουν!


Καλησπερα παιδια σε ολους για αρχη.
Θελω να πω και εγω 2 λογια γενικα για αρχη και κατι ποιο συγκεκριμενα σε σενα φιλε χωρις παρεξηγηση.

Εγω ειμαι σχετικα μικρος για να προλαβω να ζησω τη μουσικη παρολα αυτα ειναι απο τις αγαπημενες μου και χαιρομαι που υπαρχει κ καποιος σταθμος που δεν παιζει τα ιδια παρολο που δεν βαζει μονο επιτυχιες.

Τωρα για σενα φιλε radiodj105 μπορει να εχεις καποιο δικιο αλλα νομιζω εισαι υπερβολικος σε πολλα κ χανεις το δικιο σου.εσυ ειπες οτι εισαι αργοσχολος αν και δεν συμφωνω αλλα ας το πουμε ετσι,εσυ τι νομιζεις οτι ισχυει και για τα παιδια απο το σταθμο το ιδιο?γενικα δεν ειναι καλο να βγαζουμε συμπερασματα για πραγματα που δεν γνωριζουμε.ο σταθμος αυτος οπως εχετε καταλαβει δεν ειναι απο τους μεγαλους με οτι συνεπαγετε οποτε και το κανουν απο μονοι τους με μερακι κ οτι αλλο διαθετουν οπως και τα χρηματα κλπ κλπ.με λιγα λογια επειδη ξερω καποια πραγματα παραπανω μαλλον για το συγκεκριμενο σταθμο και παιδια γιαυτο ειπα αυτα κ κλεινω οτι αν κανεις κατι που αγαπας και να ευχαριστεις καποιυς που εχουν τα ιδια ενδιαφεροντα και χωρις σχεδον οφελος μην ημαστε στην τελικη και αχαριστοι και λεμε μονο κακιες.οσα δεν γνωριζουμε καλο ειναι να μην τα κρινουμε κ ειδικα με μονο αρνητικα.καλη συνεχεια σε ολους και δεν εχω προβλημα με κανεναν απλα ειπα και εγω την γνωμη μου για καποια πραγματα που ξερω και πιστευω
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 17 Ιαν 2010, 22:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γεια σου Λάλο, και καλώς ήρθες!

Που πήγες και το ξέθαψες αυτό το θέμα? Αν δεις, τελευταία φορά ο Βασίλης (radiodj105) είχε γράψει από τους Ολυμπιακούς αγώνες (2004 πριν 6 χρόνια)..

Να σαι καλά πάντως και ευχαριστούμε για την γνώμη σου..

Ελπίζω να την έχουμε και σε πιο επίκαιρα θέματα!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
lalos
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jan 17, 2010
Μηνύματα: 2

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιαν 2010, 00:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
Γεια σου Λάλο, και καλώς ήρθες!

Που πήγες και το ξέθαψες αυτό το θέμα? Αν δεις, τελευταία φορά ο Βασίλης (radiodj105) είχε γράψει από τους Ολυμπιακούς αγώνες (2004 πριν 6 χρόνια)..

Να σαι καλά πάντως και ευχαριστούμε για την γνώμη σου..

Ελπίζω να την έχουμε και σε πιο επίκαιρα θέματα!



σε ευχαριστω και εγω και ναι εχεις δικιο.απλα τωρα το ειδα και απαντησα.αν εχω γνωμη και σε καποιο αλλο θεμα και μπορω να την πω και να βοηθησω με χαρα να το κανω.νασε καλα
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
radiobuzzer
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Mar 06, 2010
Μηνύματα: 4

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 9 Μαρ 2010, 18:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χεχ, όντως παλιό το θέμα. Πάντως για να το φρεσκάρουμε, οφείλουμε να ομολογήσουμε ότι ο ραδιοσταθμός, με τα γνωστά προβλήματα που έχει με την νομιμότητά του, τη συχνότητα και τον πομπό, έχει μείνει αρκετά χαμηλότερα από ότι θα μπορούσε. Βέβαια δεν αποκλείεται να πάρει τα πάνω του σύντομα, αλλά πρέπει να ξεκαθαρίσει λίγο η χάβρα των FM.. Το σίγουρο είναι ότι βρήκε κι έπεσε σε γειτονιά με σκυλάδικα ραδιόφωνα (από τους 106 μέχρι τους 108 είναι τίγκα στο τσιφτετέλι) οπότε γενικά πολύ άσχημα κατατόπια... Smile
_________________
Radiobuzzer: still crawling greek radio stations
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ραδιόφωνο All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©