Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641102
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Τι δώρα προτιμάτε;;

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Δεκ 2004, 13:49 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Τι δώρα προτιμάτε;; Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γιορτινές μέρες έρχονται...

Και συνήθως κάνουμε και παίρνουμε δώρα!

Εσάς, τι δώρα σας αρέσει να σας κάνουν; Και τι δώρα συνήθως κάνετε εσείς στους άλλους...

Πχ, εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου τα ρούχα σαν δώρο.. (πουκάμισα, γραββάτες, μπλούζες, κλπ)..
Για gadgets όμως και ότι άλλο άχρηστο και χαζό, πετάω την σκούφια μου!


Αντίθετα, για να κάνω δώρο, προτιμώ να ξέρω το τι αντίστοιχα "λιμπίζεται" το πρόσωπο που θα το δεχτεί, κατά προτίμηση τέτοια χαζά πράγματα που μου αρέσουν κι εμένα, αλλά το σκέφτομαι να τα "σκάσω" από μόνος μου.. Η βαριέμαι να τρέχ να το βρω..

Στην τελική, μου φαίνεται καλύτερο η "λίστα γάμου" να δώσεις ένα ποσό και να το διαθέσει ο άνθρωπος όπως θέλει.. Αλλά φυσικά σε γιορτές δεν ..συνηθίζονται τέτοιες λίστες, δυστυχώς! Οπότε, πολλές φορές καταλήγουμε να πάρουμε κάτι, ξέροντας ότι κατά 90% ο άλλος θα πάει να το αλλάξει με την πρώτη ευκαιρία... (Χαζό, εεε;)

Εσείς;


Τροποποιήθηκε από τον LavantiS την Τετάρτη 19 Δεκ 2007, 18:54 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Δεκ 2004, 16:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

δωροεπιταγές Γερμανός Shocked

βασικά είναι τι χρειάζεσαι ανά πάσα στιγμή. Δλδ τώρα σ'ένα καλό ρούχο δε θα έλεγα όχι, μιας και έχω γεμίσει gadgets. Απ'την άλλη, δε θα με χάλαγε καθόλου ένα watercooling system ή μια GeForce 6600GT Very Happy
(είμαι ακριβός ε; Cool )
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Δεκ 2004, 16:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

σοβαρά τώρα, το μόνο δώρο που θέλω είναι να περάσω κάποιες μέρες εγώ με το μωρό μου κάπου μακρυά και ξένοιαστα.. δίπλα στη φωτιά του τζακιού και το έλατο ν'αναβοσβήνει στο βάθος.. Και έξω να χιονίζει.. Ν'ακούς την άτονη μουσική που βγάζει το ξύλο όταν καίγεται, αυτό το κριτς κρατς κρουτς...
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Δεκ 2004, 18:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χεχε! Για τους φιλους ειναι ευκολο να μου βρουν δωρο! Τωρα που ειχα το ατυχημα ολοι σιγουρα θα φροντισουν να μου καλυψουντον εξοπλισμο για το δικυκλο! Ηδη το κρανος εχει δρομολογηθει...

Να πω την αληθεια, και εγω ειμαι gadgetακιας αλλα φετος το καλυτερο δωρο δεν μπορει να μου το προσφερει κανενας που ξερω! Ισως καποιος που δεν γνωριζω ακομα!

Καλα να περασετε και καλες γιορτες. Ολα τα δωρα καλα ειναι!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
mrLoverman
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Dec 07, 2004
Μηνύματα: 94

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 13 Δεκ 2004, 18:24 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

εγώ θέλω ένα μικρό ραδιοφονάκι

αλλά αυτό το ραδιοφονάκι έχει μια ιδιοτροπία

είναι μέσα σε μία ferrari enzo και δεν πωλείται ξεχωριστά

ή ένα PDA ή SMARTPHONE

ή να βγάλει ο Μηνάς αυτό το "Δεν μπορείτε να στέλνετε τόσο συχνά μηνύματα.. Παρακαλώ, περιμένετε λίγο, και δοκιμάστε ξανά."
_________________
Όποιος δεν κατάλαβε τι έγραψα μάλλον ξέρει καλά ελληνικά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 13 Δεκ 2004, 21:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Πιστεύω όλα τα δώρα είναι όμορφα και κυρίως μετράει η σκέψη...
Εγώ προσωπικά έχω μια αδυναμία στο περιτύλιγμα...
Μπορεί να είναι ένα δώρο μικρής αξίας αλλά θα τρελλαθώ άν δω πάνω λίγο προσωπικό γούστο...όπως ένα ιδιαίτερο περιτύλιγμα...πολύχρωμες κορδέλες και χρυσόσκονη...μια καρτούλα με γλυκά λόγια...ή ακόμα και μια χειροποίητη κάρτα...
Πιστεύω τα δώρα μένουν στο μυαλό όταν έχουν προσωπικότητα!
Δεν θα με άγγιζε ένα φόρεμα ή μια μπλούζα ή ένα άρωμα (τα αγοράζω και μόνη μου)...
θα με τρέλλαινε όμως ό άλλος να μου προσφέρει κάτι δικό του,ίσως κάτι που χρειάστηκε καιρό να το φτιάξει...
Ακόμα και από φίλους/ες θα προτιμούσα ένα δώρο που θα έδειχνε την αγάπη τους προς εμένα και όχι κάτι απλώς για να βγάλουν την υποχρέωση!
Διότι και στην τελική...την μπλούζα,το φόρεμα θα πάω να τα αγοράσω και μόνη που ξέρω και ακριβώς τι θέλω Very Happy

Mary_J
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Δεκ 2004, 11:19 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χμ δωράκια... τρελαίνομαι να μου κάνουν... πάντα ρωτάω "τι μου έφερες?"
Πολύ χαίρομαι ακόμα και με τις πιο βλακείες!!!

Για τους φίλους μου μπορεί να αφιερώσω πολύ χρόνο ψάχνοντας τι ακριβώς θα πάρω.
Θέλω να είμαι σίγουρη ότι θα αρέσει σ' αυτόν που απευθύνεται!
Ξέρω πάνω κάτω τα γούστα και τις προτιμήσεις τους... τι χρειάζονται, τι τους λείπει κλπ. και προσπαθώ να το πάρω για να τους κάνω να χαρούνε.

Στη σχολή γραφιστικής έχουμε μάθει πως να φτιάχνουμε το ανάπτυγμα ενός κουτιού.
Παλιότερα έπαιρνα χαρτόνια και έκανα μόνη μου διάφορες τρελές συσκευασίες, έγραφα στο εξωτερικό τους αστείες αφιερώσεις ή έγραφα cd με τα αγαπημένα τους τραγούδια και έκανα εξώφυλλα βασισμένα σε περίεργες φωτό και διάφορες συνθέσεις!!
Τώρα βαριέμαι! Τα παίρνω όλα έτοιμα!

- Απο τα καλύτερα δωράκια που πήρα ήταν το πορτραίτο μου σε καμβά 50 Χ 70, στα γενέθλιά μου το 2002... τρελάθηκα!!!

- Και φέτος το Καλοκαίρι, οι κολλητές μου έκαναν πάρτυ έκπληξη 3 μέρες πριν τα γενέθλιά μου, στο σπίτι της μιας που μένει μόνη.
Ημουνα κάπως σπασμένη μαζί τους θυμάμαι εκείνη την μέρα, γιατί είχα μπανίσει ένα μπουφανάκι κανα 2 μέρες πριν και δεν μπορούσε καμία να ξεκουνήσει και να πάει να το κάνει κράτηση. Ηταν τελευταίο κομμάτι και εγώ ήμουνα στο εξοχικό εκτός πόλης.
Μου τηλεφώνησαν οτι και καλά κάτι επείγον συνέβη και έπρεπε να γυρίσω. Πήγα στο σπίτι της φίλης μου και εκεί ήταν μαζεμένοι όλοι με μια τούρτα. Μου είχαν αγοράσει το μπουφάν και εγώ έμεινα εκεί κόκκαλο, να τους κοιτάω κλαίγοντας!! Αξέχαστη βραδιά...

Για φέτος θέλω και εγώ το ίδιο δώρο με τον Dmitspan.

Quote:
σοβαρά τώρα, το μόνο δώρο που θέλω είναι να περάσω κάποιες μέρες εγώ με το μωρό μου κάπου μακρυά και ξένοιαστα.. δίπλα στη φωτιά του τζακιού και το έλατο ν'αναβοσβήνει στο βάθος.. Και έξω να χιονίζει.. Ν'ακούς την άτονη μουσική που βγάζει το ξύλο όταν καίγεται, αυτό το κριτς κρατς κρουτς...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Δεκ 2004, 15:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Η γιορτή της γέννησης Του Θεανθρώπου - όπως και το Πάσχα - είναι οι μεγαλύτερες γιορτές της Ορθοδοξίας και φυσικά όλων των Χριστιανών.
Εμένα θα μου επιτρέψετε όμως να διαφωνήσω λίγο, όχι ότι είμαι απολύτως αντίθετος με το κλίμα, αλλά είμαι αντίθετος με την εμπορευματοποίηση των εορτών. Πρέπει να κοιτάζουμε το βαθύ νόημα της γέννησης του Χριστού και όχι τα χιλιάδες φωτάκια που στολίζουν "ψεύτικα" τον εξίσου "ψεύτικο" κόσμο μας. Πρέπει να προσπερνάμε τις εκατοντάδες στολισμένες βιτρίνες και να ψάχνουμε βαθιά στην καρδιά μας για το τι ζούμε και το τι εορτάζουμε. Πρέπει να σταματήσουμε να μασκαρευόμαστε Αι Βασίληδες που κι αυτός ψεύτικος είναι όπως τον έχουν καταντήσει...
Πρέπει να αναρωτηθούμε γιατί παίζει όλη η "ορχήστρα" και βουίζει γύρω από τα αυτιά μας , όταν...κάθε λεπτό αργοσβήνει ένα παιδάκι, όταν υπάρχει δυστυχία, πόλεμος, πείνα...
Ευχηθείτε φίλοι μου ένα πράγμα να σας κάνουν δώρο μόνο : υγεία - ειρήνη σε όλον τον κόσμο - να σταματήσει να υπάρχει πείνα , να μην πεθαίνουν τα παιδάκια...
Αη Βασίλη , ακούς ? Εκεί να πας φέτος, εκεί που τα παιδιά δεν έχουν ούτε χαρτί ούτε μελάνι για να σου γράψουν... Αν τα αντικρύσεις όμως είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις τι δώρο θέλουν...
Αυτό το δώρο θέλω κι εγώ..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 15 Δεκ 2004, 11:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χθες πάντως που πήγα στο "Beauty Shop" αγόρασα απο εκεί κάτι τέλεια χνουδωτά ζωάκια, παιδιά τέλεια... πολύ cute!
Συγκεκριμμένα πήρα μια καμηλοπάρδαλη και ένα τάρανδο, μόνο με 2 ευρώπουλα το ένα.
Εκτός ότι είναι πολύ πρωτότυπα στα χρώματά τους κλπ. με την αγορά τους ενισχύεις το ίδρυμα "ΧΑΡΑ" που είναι για παιδιά με ειδικές ανάγκες.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 15 Δεκ 2004, 13:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania έγραψε:
Εκτός ότι είναι πολύ πρωτότυπα στα χρώματά τους κλπ. με την αγορά τους ενισχύεις το ίδρυμα "ΧΑΡΑ" που είναι για παιδιά με ειδικές ανάγκες.


νομίζεις..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 15 Δεκ 2004, 15:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και τι μπορούμε να κάνουμε γι΄ αυτό?
Να πάω να δώσω τα λεφτά αυτοπροσώπως στο ίδρυμα για να βεβαιωθώ ότι καταλήγουν εκεί που πρέπει???

Αν το βλέπεις από αυτήν την σκοπιά, τότε πολλά είναι αυτά που "νομίζω".

Εγώ πάντως το καλό το κάνω.
Από εκεί και πέρα το κρίμα στο λαιμό αυτών που πουλάνε τα φούμαρα.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 15 Δεκ 2004, 16:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δυστυχώς, όμως έτσι είναι. Θυμηθείτε πόσα τρόφιμα, φάρμακα και άλλα απαραίτητα είχαμε μαζέψει για τα παιδιά και τους ανθρώπους του Ιράκ και που δυστυχώς και πάλι σαπίσανε στις αποθήκες....δεν πήγανε ποτέ...
Πιστεύω ότι μόνο ο Ερυθρός Σταυρός κάνει δουλειά...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 16 Δεκ 2004, 01:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγώ λέω να αφήσετε τους ανθρώπους στη μοίρα τους και να βοηθήσετε τα ζώα και τη φύση. Η WWF έχει βγάλει πολύ όμορφα ζωάκια. Τα είδα σε ένα μεγάααλο κατάστημα με είδη δώρου κ.α. στην Ερμού, ονόματα δε λέμε μην κάνουμε και διαφήμιση. Ή για όσους έχουν πολύ ελεύθερο χρόνο:

http://www.wwf.gr/volunteer.htm
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 16 Δεκ 2004, 01:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania έγραψε:
Εγώ πάντως το καλό το κάνω.
Από εκεί και πέρα το κρίμα στο λαιμό αυτών που πουλάνε τα φούμαρα.


Κάνε το καλό και ρίξτο στο γυαλό Very Happy Cool
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Νοε 2005, 13:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

DSP σε άλλη δημοσίευση έγραψε:
ξεχνάω για λίγο πως θα έπρεπε να είμαι αυτός που λέει παραμύθια στα παιδιά περί Santa, και κάνω τη δική μου λίστα για φέτος, έτσι για να ονειροπολήσουμε και λιγάκι ....

Λοιπόν, μάστορα, άκου τι θέλω μέχρι τέλος του έτους !!!

01. Ένα δερμάτινο σαλόνι για το αμάξι ! ( το γνήσιο ε ; )
02. Ένα Navigator ( πάλι το γνήσιο ), και πάλι για το αμάξι !
03. 2 εβδομάδες στην Ταυλάνδη
04. Μία Nova, για να πιάνω όλα τα κανάλια
05. Την Alizee !
06. ε, κάνε μου και καμμία έκπληξη ρε Santa !
07. Θα προτιμούσα η έκπληξη να είναι ένα πολύ καλό DVD-R για να γράφω από το Discovery Channel

Άντε καλές γιορτές παιδιά ...

Δημήτρης


εγώ πάντως θα επιμείνω στην περσινή 2η απάντηση.. τις υλικές απαιτήσεις έχω δουλέψει και τις έχω ικανοποιήσει, όμως δεν είναι αυτές που σε κάνουν να νιώσεις πλήρης..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Νοε 2005, 19:59 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αγαπημένε μου!

Χαθήκαμε... πάει κανένας χρόνος τώρα που δεν τα είπαμε!
Ξέρω όμως πως δεν παρεξηγιέσαι, αν και σε θυμόμαστε μόνο κάτι μέρες σαν και αυτές...

Δεν θέλω πολλά για φέτος!

Κατά καιρούς... εσύ, η τύχη, ο θεός, ο βούδας, ο Jah, μου έχετε δώσει τα πάντα!!

Μόνο να γίνει καλά ο μπαμπούλης μου θέλω και να μη μπει ποτέ ξανά χειρουργείο.
Γίνεται αυτό???
Νομίζω είναι εύκολο για σένα...

Δεν είμαι καλό κορίτσι και μάλλον δεν θα γίνω ποτέ ένα τέτοιο... αλλά δεν πειράζω κανέναν, ούτε σκέφτομαι άσχημα για κανέναν.
Αν και είναι τόσο μικρό και ίσως λίγο αυτό ...δεν πάυει να είναι σπουδαίο στις μέρες μας!!

Αυτά και να μην χάνεσαι...
Φιλιά στα ξωτικούλια, τους τάρανδους και τους βοηθούς σου!!!

η μικρή σου...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Νοε 2005, 20:15 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τρία πράγματα θα σου ζητήσω Άγιε μου Βασίλη:

- Υγεία. Να μου έχεις καλά τα πρόσωπα που αγαπάω και μ' αγαπάνε.
- Αυτό που ξεκίνησε τόσο όμορφα φέτος να συνεχίσει έτσι για πάντα.
- Χρήματα, αρκετά, ώστε να δουλεύω μόνο γιατί το γουστάρω!!!

Σ' ευχαριστώ Very Happy Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 17 Νοε 2007, 16:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

επικαιρο το θεμα!
οι γιορτες δεν αργουν να ερθουν!!!

οριστε, η δικη μου λιστα:

-σακος του μποξ με γαντια
-οθονη υπολογιστη 19 ιντσων και πανω!
-τηλεκατευθυνομενο (ασυρματο) 4χ4
-αθλητικα παπουτσια
-μια πολυ καλη καρτα γραφικων
-το Age of Empires (asian dynasties)
-το playstation 3
-το αγωνιστικο καθισμα με ενσωματωμενο τιμονι,λεβιε και γκαζι-φρενο
το οποι συνδεεται με το playstation (το ειδα στα multirama)

θα σκεφτω κι αλλα! Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 19 Δεκ 2007, 15:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
Στην τελική, μου φαίνεται καλύτερο η "λίστα γάμου" να δώσεις ένα ποσό και να το διαθέσει ο άνθρωπος όπως θέλει..


κι εγω συνηθως, αυτη τη λυση προτιμω.
μεσα σε ενα φακελο βαζω ενα χρηματικο ποσο, ξεμπερδευω και δεν καθομαι να τρεχω απο δω κι απο κει, περιμενοντας σε ουρες μπροστα απο ταμεια κλπ.
ορισμενοι ομως το θεωρουν ψυχρο.

να συμπληρωσω και κατι ακομη στη λιστα μου!

ενα αρμονιο Yamaha PSR.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©