Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641063
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Μικρές - μεγάλες αποφάσεις!

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 1 Μαρ 2005, 11:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Μικρές - μεγάλες αποφάσεις! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χθες ήταν Δευτέρα, σήμερα είναι πρώτη του μήνα και αρχή της άνοιξης..

Ιδανική στιγμή για να βάλουμε στόχους, να πάρουμε αποφάσεις, μικρές και μεγάλες... (και καλά, από Δευτέρα ξεκινώ την δίαιτα του Ανανά, θα φεύγω νωρίς από την δουλειά, κλπ)...

Εσείς τι μεγάλη απόφαση - δέσμευση σκέφτεστε (ή θα θέλατε) να πάρετε ;

Εγώ πάντως από χθες προσπαθώ (και έχω καλή πορεία μέχρι τώρα) να μειώσω το κάπνισμα.. Ηδη το έχω περιορίσει αρκετά!

Εσείς; Question
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 1 Μαρ 2005, 14:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λοιπόν έχουμε και λέμε:
- Να αλλάζω άμμο στις γάτες συχνότερα Embarassed
- Να κάνω επιτόπου αυτοψία ότι το γυμναστήριο παραμένει στην ίδια γωνία που το άφησα πριν μήνες (δεν δεσμεύομαι για τίποτα περισσότερο)
- Να πάω για service τον γατούλη (για αυτοκίνητο πρόκειται)
- Να πάω κι εγώ για ένα service ματιών (για μυωπία πρόκειται όχι για πρεσβειωπεία - προς αποφυγίν κακεντρεχών σχολίων)
- Να μειώσω επίσης το κάπνισμα (λέμε τώρα)
- Να αλλάξω επιτέλους την καμμένη λάμπα στο μπάνιο (αν και μπήκανε απόκριες και κανένας δεν θα προσέξει το κάπως περίεργο μακιγιάζ μου)

Ωχ..... Μηνά με άγχωσες...... Shocked
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 1 Μαρ 2005, 14:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αν και συνηθίζω το προγραμματισμό μου, να τον κάνω στις αρχές του χρόνου, αυτό που ονειρεύομε τώρα, είναι και φέτος, να περάσω ένα πανέμορφο καλοκαιράκι, στο αγαπημένο μου μέρος, όπου κατάγομε και είναι τα Χανιά ! Ονειρεύομε την θάλασσα, μακρυά από σκοτούρες και το άγχος της καθημερινότητας και βλέπω τον φάρο στο λιμάνι, να μου λέει σε περιμένω...έλα !
Πρώτα, απόλα, υγεία νάχουμε και θέληση, μετά όλα τα καταφέρνουμε.
Είναι ωραίο στην ζωή νάχεις στόχους και ακόμα πιο όμορφο, όταν τους κατακτάς!
Το αναθεματισμένο, το τσιγάρο, που καίει τα σωθικά μας, είναι αλήθεια πως πρέπει να το πετάξουμε. Όμως, σαν άνθρωποι, με αδυναμίες, μας δυσκολεύει την ζωή.
Νάστε καλά, όλοι εδώ μέσα, που μου κρατάτε συντροφιά, στην δουλειά μου και ξεδίνω λιγάκι...και καλές εκπομπές, σε όλους τους φίλους .... Wink
_________________
www.radiorainbow.gr
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 1 Μαρ 2005, 15:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγω δεν λέω τίποτα γιατί απ΄όλα αυτά που πρέπει να κάνω δεν κάνω τίποτα τελικά.
Αλλωστε τι να αλλαξω?
Ειμαι τελεια, ζω σε ένα τέλειο σπίτι, έχω ένα τέλειο αμάξι και γενικώς είμαι μια χαρά στην τέλεια ζωή μου…
παρεμπιπτόντως η θέα όταν ειμαι καβάλα στο καλάμι είναι τέλεια!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 1 Μαρ 2005, 17:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

αν είναι να περιμένουμε να μπει νέος μήνας για να πάρουμε αποφάσεις χαίρω πολύ.

"Stefania" θα μου δώσεις το καταπληκτικό σου αμάξι; Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 2 Μαρ 2005, 23:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Mάρτης = Μήνας Αυξήσεων...

Θέλω αύξηση. Το πρώτο βήμα, έγινε. Το σκέφτηκα από εδώ το σκέφτηκα από εκεί και τελικά έκλεισα ραντεβού με τον Διευθύνων Σύμβουλο. Το θέμα είναι να μας δεχτεί ο μπαγάσας.

Από εκεί και πέρα, καιρός είναι να κάνω λίγο οικονομία. Αλλά αυτός ο προϋπολογισμός που γίνεται αρχή του μήνα αφήνει το ταμείο ΜΕΙΟΝ... Evil or Very Mad
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 28 Μαρ 2005, 14:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και καθώς φτάνει το τέλος του μήνα ας κάνουμε απολογισμό. Sad

Το μόνο που τήρησα ήταν να ασχοληθώ με την λάμπα στο μπάνιο. Τι το ήθελα; Έκαψα τον μετασχηματιστή και άντε τώρα από την μια να τρέχω για ηλεκτρολόγο και από την άλλη να αναρωτιέμαι γιατί δεν αφήνω τα πράγματα "ως έχουν" μια χαρά είναι..... Very Happy

Μην διαννοηθεί κανείς να θέσει θέμα για τον Απρίλη Evil or Very Mad (αν και η πρωταπριλιά την σώζει λίγο την κατάσταση)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theaelenaki
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 22, 2005
Μηνύματα: 30
Πόλη/Χώρα: Romania

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 29 Μαρ 2005, 16:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Milopita Απαντηση με παραβολή κειμένου

Question ego tha prospathiso na ftiakso mia milopita, ( den ksero na magireyo- gi'ayto leo ) alla den to yposxomai ... Very Happy
_________________
SpringLeafSong
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©